ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 128 TABEL CADRE DIDACTICE AN ȘCOLAR 2020-2021

Cadrele didactice titulare

Nr.crt.Nume și prenumeDisciplinaStatut
1VĂDUVA EUGEN NICUȘORDirector, Prof. Educație fizică și sportTitular
2OPREA GEORGETAProfesor pentru învățământ primarTitular
3DESCULȚU MARIANAProfesor pentru învățământ primarTitular
4BECHERU CARMEN GEORGETAProfesor pentru învățământ primarTitular
5PETRESCU FELICIAProfesor pentru învățământ primarTitular
6IORDACHE DANIELAProfesor pentru învățământ primarTitular
7BĂRBUCEANU OANA GEORGIANAProfesor pentru învățământ primarTitular
8STAICU VERONICA BIANCAProfesor pentru învățământ primarTitular
9RUSCIOR  CĂTĂLINA MARIANAProfesor pentru învățământ primarTitular
10CERNAT-MIHAI IONELALimba românăTitular
11BOANȚĂ IULIA FLORENTINALimba englezăTitular
12BARNA  CIPRIANALimba englezăTitular
13PETCU MARIUS VALERIUReligieTitular
14PARTNOI  LILIANAEducație fizică si sportTitular
15PETRE GHIZELAEducație TehnologicăTitular
16FILIP LUMINIȚAMatematicaTitular
17DAMIAN NUȚIChimieTitular
18DOICESCU MARIANA CRISTINAIstorie+CCTitular
19LAZĂR SIMONA FLORENTINABiologieTitular
20PURCAREAȚĂ IONUȚ GEORGIANGeografieTitular
21POPESCU NARCISA ALINA Limba francezăTitular
22VASILE IOANA CODRUȚAGeografieTitular pe viabilitatea postului
23HOȚU RALUCA GEORGIANALimba română+LatinăTitular pe viabilitatea postului
24NIȚESCU TRAIAN CONSTANTINEducație plasticăTitular pe viabilitatea postului

Cadrele didactice suplinitor/pensionar/asociat/plata cu ora

Nr.crt.Nume și prenumeDisciplinaStatut
28PUPĂZAN  NICOLETA ROXANAProfesor pentru învățământ primarSuplinitor
15FLOREȘTEANU  ALINA GABRIELALimba românăSuplinitor
23ROMAN LAURA VICTORIAEducație muzicalăSuplinitor
24NĂSTASE CRISTIAN IONUȚCultură civicăSuplinitor
25BOGHIU  RALUCA ELENAEducație fizică și sportSuplinitor
26OPREA  CRISTINA GABRIELAGeografieSuplinitor
27NEDELUȘ MANUELAFizicaSuplinitor
29APREOTESEI SĂNZIANACultura civicaSuplinitor CMBRAE
30CHIRIAC OANA MARIAConsilier scolarSuplinitor CMBRAE
31BADEA MARIAProf. inv. primarPensionar
32DAN STELUȚAGeografieAsociat
33PENA DIANATICPlata cu ora

DIRIGINȚI

1HOȚU RALUCA GEORGIANAV A
2FLOREȘTEANU ALINA GABRIELAV B
3BOANȚĂ IULIA FLORENTINAVI A
4PETCU MARIUS VALERIUVI B
5PARTNOI LILIANAVII A
6BARNA CIPRIANAVII B
7FILIP LUMINIȚAVIII A
8CIUBUCĂ MARA LIDIAVIII B